REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Drukarnia Abedik przedłuża najem w BGO Park Poznańartykuł
Pokaż artykuł
Drukarnia Abedik przedłuża najem w BGO Park Poznań
Drukarnia Abedik przedłuża najem w BGO Park Poznań w miejscowości Koninko (gmina Kórnik). Do dyspozycji firmy pozostaje 2280 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Najemcę w procesie renegocjacji reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
Kolejny zapuszczony plac w Łodzi zmieni się nie do poznania [WIZUALIZACJA+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejny zapuszczony plac w Łodzi zmieni się nie do poznania [WIZUALIZACJA+ZDJĘCIA]
Trwa rewitalizacja i zazielenianie Łodzi. Kolejny zapuszczony plac w tym mieście przejdzie prawdziwą metamorfozę. Niedługo trójkąt pomiędzy ulicami Blokową, Finansową i Mierzyńskiego zmieni się w piękną, zazielenioną przestrzeń pełną atrakcji.
Wkrótce rozpocznie się budowa Panattoni Park Kłodzko. Docelowo powstanie około 450 nowych miejsc pracy [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Wkrótce rozpocznie się budowa Panattoni Park Kłodzko. Docelowo powstanie około 450 nowych miejsc pracy [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie rozpoczyna kolejną dużą inwestycję na Dolnym Śląsku. Tym razem ta amerykańska firma na lokalizację swojego najnowszego przedsięwzięcia wybrała południową część regionu, a konkretnie Kłodzko.
Tysiące nowych miejsc pracy! III etap DL Invest Park Psary jest już gotowyartykuł
Pokaż artykuł
Tysiące nowych miejsc pracy! III etap DL Invest Park Psary jest już gotowy
Kolejne nowe miejsca pracy w województwie śląskim. DL Invest Park Psary to zlokalizowane na Śląsku jedno z najnowocześniejszych i największych centrum logistycznych o międzynarodowym zasięgu. Trzeci etap tej inwestycji, obejmujący ponad 120 tysięcy metrów kwadratowych, został wykonany przez firmę DL Invest Group PM S.A. we współpracy z Dekpol Budownictwo. Hala magazynowo logistyczna zapewnia 3500 miejsc pracy.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Mieszkania komunalne, ul. Śląska
Łódź, Śląska
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Nowa Ruda] ZPAS-NET Sp. z o.o.
Nowa Ruda
[Wrocław] Panattoni Development Europe wybuduje duże centrum logistyczne przy ulicy Kwiatkowskiegoartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Panattoni Development Europe wybuduje duże centrum logistyczne przy ulicy Kwiatkowskiego
Jedna z największych na świecie firm zajmujących się budową centrów logistycznych i magazynowych Pan...
InPost buduje nową fabrykę paczkomatów oraz rozwinie centrum badawczo-rozwojowe w Krakowie [WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
InPost buduje nową fabrykę paczkomatów oraz rozwinie centrum badawczo-rozwojowe w Krakowie [WIZUALIZACJA]
Fabryka paczkomatów InPost w stolicy Małopolski powstanie w ramach nowo tworzonego parku City Logist...
[Warszawa] Ventia pierwszym najemcą w warszawskim parku Ideal Idea IIIartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Ventia pierwszym najemcą w warszawskim parku Ideal Idea III
Park Ideal Idea III, będący aktualnie w budowie, zyskał pierwszego najemcę. Firma Ventia wynajęła 16...
Na rynku magazynowym w Polsce zachodzą dynamiczne zmiany. Inwestycje spekulacyjne to dobry sygnał dla rynkuartykuł
Pokaż artykuł
Na rynku magazynowym w Polsce zachodzą dynamiczne zmiany. Inwestycje spekulacyjne to dobry sygnał dla rynku
Na rynku magazynowym zachodzą dynamiczne zmiany. Aktywność deweloperów lekko wyhamowała, ale popyt znajduje się na dotychczasowym, wysokim poziomie. W tle jest ciągle bardzo niski poziom pustostanów, który może doprowadzić do chwilowej luki podażowej w niektórych regionach. Jednocześnie na rynku są deweloperzy gotowi podjąć ryzyko i budować spekulacyjnie – mówi Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.
[Wrocław] Wrocławski rynek deweloperski – w tym roku nie było wakacyjnego uśpieniaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocławski rynek deweloperski – w tym roku nie było wakacyjnego uśpienia
Wbrew stereotypowemu postrzeganiu rynku nieruchomości, tegoroczny okres wakacyjny nie był okresem uś...
Amerykańska firma Hillwood planuje wielką inwestycję w Środzie Śląskiejartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma Hillwood planuje wielką inwestycję w Środzie Śląskiej
Amerykańska firma Hillwood planuje zrealizować kolejną wielką inwestycję na Dolnym Śląsku. Tym razem w Środzie Śląskiej. Przy drodze wojewódzkiej nr 346 (ul. Oławska) i obwodnicy miasta zamierza wybudować wielki park magazynowy Hillwood Środa Śląska. Dzięki tej inwestycji powstanie wiele nowych miejsc pracy.
Rynek magazynowo-przemysłowy: najemcy i deweloperzy zachowują ostrożność przy podejmowaniu decyzjiartykuł
Pokaż artykuł
Rynek magazynowo-przemysłowy: najemcy i deweloperzy zachowują ostrożność przy podejmowaniu decyzji
Newmark Polska opublikował najnowszy raport pt. „Occupier Insight – Rynek magazynowo-przemysłowy w I połowie 2023 roku”. Jak wynika z niego, zarówno najemcy, jak i deweloperzy planujący nowe inwestycje magazynowo-przemysłowe w Polsce zachowują ostrożność przy podejmowaniu decyzji, co przekłada się na spadek popytu oraz wolumenu powierzchni w budowie. Jednocześnie rośnie ilość powierzchni dostępnej w już istniejących obiektach magazynowych.
[Polska] Trwa dobra passa na rynku magazynowym w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Trwa dobra passa na rynku magazynowym w Polsce
Najlepsze otwarcie roku pod względem wolumenu umów najmu. Utrzymuje się wysoka aktywność deweloperów...
W Warszawie powstanie centrum logistyczne BTS dla Toyota Logistics Services Polandartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie powstanie centrum logistyczne BTS dla Toyota Logistics Services Poland
Panattoni rozpoczyna w Warszawie realizację centrum logistycznego dla Toyota Logistics Services Poland. Inwestycja powstanie w formule BTS w ramach kompleksu City Logistics Warsaw Airport IV i obejmie blisko 20 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-logistycznej z zapleczem biurowo-socjalnym. Start prac budowlanych zaplanowano na maj br., a rozpoczęcie operacji w nowej lokalizacji na czerwiec 2027 roku.
Na Dolny Śląsk wchodzi węgierski koncern MOL. Znamy lokalizacje wszystkich stacji paliw [LISTA]artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolny Śląsk wchodzi węgierski koncern MOL. Znamy lokalizacje wszystkich stacji paliw [LISTA]
Na Dolnym Śląsku zadebiutuje nowa marka stacji paliw. Będzie to europejski gigant, węgierski koncern MOL. To efekt transakcji dokonanej przez PKN Orlen, który sprzedał tej węgierskiej firmie łącznie ponad 400 stacji w całej Polsce, w tym 40 w województwie dolnośląskim. Większość z nich należała dotąd do sieci Lotos.
Nowy parking w Zielonce ułatwi łączenie podróży pociągiem i samochodemartykuł
Pokaż artykuł
Nowy parking w Zielonce ułatwi łączenie podróży pociągiem i samochodem
Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. zapewni lepsze możliwości codziennych dojazdów mieszkańcom podwarszawskiej Zielonki. Ogłoszony został przetarg na budowę parkingu w sąsiedztwie stacji. Budowa jest finansowana z „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”.
Fabryka TRILUXinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka TRILUX
Świdnik, Nadleśna 9
[śląskie] Odbudują dom Karola Goduliartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Odbudują dom Karola Goduli
Omówienie szczegółów odbudowy domu Karola Goduli stanowiło temat spotkania prezydent Grażyny Dziedzi...
TAURON zakończył budowę sieci światłowodowej w 196 miejscowościach Dolnego Śląskaartykuł
Pokaż artykuł
TAURON zakończył budowę sieci światłowodowej w 196 miejscowościach Dolnego Śląska
TAURON zakończył budowę sieci światłowodowej w 196 miejscowościach Dolnego Śląska. Dostęp do superszybkiego internetu otrzymało 20 tys. domów i 101 szkół. Łącznie TAURON udostępnił już infrastrukturę internetową dla 77 tys. adresów.
REKLAMA